Про портал

Про данний портал та Euro 2012

Цей портал є спільнотою, де збираються любителі футболу. Онлайн-майданчик був створений з метою об'єднання учасників і уболівальників Євро-2012, а також будь-яких інших людей, зацікавлених у вітчизняному футболі як на регіональному, так і на світовому рівні. Головними учасниками порталу являються українці, що вболівають за нашу національну збірну команду.

На сайті розміщена вся необхідна інформація про результати виступу збірної на найбільших футбольних турнірах: Чемпіонат Світу, Європи, а також на різноманітних товариських матчах.

Неофіційна спільнота учасників і уболівальників чемпіонату UEFA Euro 2012 та просто любителів футболу

Ми пропонуємо інформацію кожному, хто бажає ознайомитися з детальними турнірними таблицями, розкладами та результатами футбольних матчів. Також на порталі ви знайдете статистику турнірів, опис місць проведення ігор з найбільш гарячими новинами у світі футболу.

Додатково ми надаємо учасникам усі можливості для обговорення новин або великих футбольних подій, під час яких учасники спільноти можуть ділитися своєю думкою один з одним.

Окрім турнірних розкладів у рамках нашого порталу доступний спеціальний календар, в якому знаходяться результати усіх проведених футбольних матчів, статистика команд по роках, актуальний склад збірних, а також стан в рейтингу ФІФА.

Подальший розвиток порталу та фанклубу

Ми постійно прагнемо подальшого розвитку нашого сайту:

Також ми розглядаємо український футбол в цілому, робимо прогнози на спортивні матчі й аналізуємо результати наших гравців.

Будь-хто з охочих може допомогти нам в цій непростій діяльності, як і у фінансовому плані. Сьогодні наш портал продовжує розвиватися, пропонуючи фанатам футболу все більше різноманітної інформації, що стосується цієї популярної спортивної дисципліни.

Залучення коштів на розвиток спільноти від кредитних організацій

На даний момент кредитування дуже допомагає нам в успішному розвитку діяльності спільноти. Підтримка актуальних новин, інформації, аналітики й іншого — досить важкий процес, що вимагає певних фінансових вкладень.

Значно допомагає те, що нам вдалося оформити банківський кредит під мінімальні відсотки. Але наш фан-клуб посилено розвивається не лише внаслідок підтримки партнерів у вигляді кредитних організацій, але й кожного з активних учасників цього товариства. Завдяки деяким особам ми маємо можливість не лише розвиватися в плані публікації нової інформації та новин, але й підтримувати працездатність онлайн-майданчика, де розміщені всі новини, статистика та результати матчів. З кожним з них ознайомитися можна на певних сторінках нашого сайту.

Гроші також витрачаються на рішення різних конфліктних ситуацій, розробку нових правил спільноти, які покращують життя усім сторонам співпраці, а також особливі технічні розробки. Залучення та підтримка нових редакторів для написання та публікації новин — ще одна важлива стаття витрат, без якої існування нашого товариства та сайту було б неможливим.